15.04.2024

1. Комунальний заклад освіти "Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей" Дніпропетровської обласної ради" (КЗО "КПГТЛ"ДОР") надає вакансії:

- практичного психолога;

- соціального педагога.

Заклад знаходиться в Покровському районі. За додатковою інформацією звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників: 307 кабінет головного корпусу університету.

2. Адміністрація Криворізької гімназії № 94 надає вакансію соціального педагога. Вакансія буде відкрита з 01.09.2024 року.

3. Адміністрація КПЗ "Міський палац дитячої та юнацької творчості "Горицвіт" Криворізької міської ради надає 10 ставок вакансій керівників гуртків для студентів і випускників за наступними профілями: англійська мова;  акторська майстерність; грим та макіяж; соломоплетіння; студія образотворчого мистецтва; основи пантоміми; основи раннього розвитку (дошкільне навчання); естрадна пісня; театральне мистецтво; квілінг; батік; декоративно-ужиткове мистецтво "Криниця народної творчості"; креативне рукоділля; хореографія для театру моди; моделювання, конструювання та дизайн одягу; декоративний розпис; художнє плетіння на шпицях; мистецтво оригамі; хореографія; писанкарство; валяння вовни; анімація; шахи; шашки; юний рятувальник; карате; черліденг; самбо-дзюдо; футбол; оздоровча гімнастика; фітнес-аеробіка; загальна фізична підготовка; підготовка операторів БПЛА;  гончарство; авіамоделювання; автомоделювання;  дитяча анімація; інформатика та обчислювальна техніка; користувачі персонального компʼютера; основи компʼютерних технологій; основи компʼютерної графіки; художня компʼютерна анімація; виготовлення сувенірів; паперопластика; цифрова фотографія; юні екскурсоводи; екологічне краєзнавство; історичне краєзнавство; літературне краєзнавство; біологія людини засобами STEM освіти; фотонатуралісти; еколого-натуралістичний; етнологія України; географія та ландшафтознавство; журналістика і блогерство; основи журналістики; мистецтвознавство; фольклористика; французська мова; конструювання повітряних зміїв.

Робота в гуртках здійснюється за типовими та регіональними програмами затвердженими МОН України, а також регіональними органами управління освіти.

За додатковою інформацією звертатися до ЦСПСВ: 307 кабінет головного корпусу університету.

Травень 2024