За активної участі Криворізького педагогічного 12-14 лютого 2024 року в Тартуському університеті стартував проєкт Erasmus+ KA2 «BURN», визначаючи початок плідної співпраці між різними установами.

1_Burn.jpg

12 лютого 2024 року в Тартуському університеті стартував проєкт Erasmus+ KA2 «BURN», визначаючи початок спільної подорожі між різними установами. Вітальні слова керівників проєкту Ірини Задорожної (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), Олександри Головко (Тартуський університет), Світлани Шитікової (координатора проєктів ЄС Національного Еразмус+ офісу та експертної групи з реформування вищої освіти в Україні), задали тон зустрічі, наповненій виступами та плідними обговореннями.

2_Burn.jpeg

Партнери проєкту, зокрема Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Тартуський університет, Криворізький державний педагогічний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Херсонський державний університет, Донбаський державний педагогічний університет, Міжнародний психоаналітичний університет Берліна GmbH та Латвійський університет, поділилися своїм досвідом та поглядами.

3_Burn.jpg

На зустрічі, насиченій цікавими виступами та плідними обговореннями, наш університет представляла старший викладач кафедри англійської мови з методикою викладання, доктор філософії Ольга Білозір, яка презентувала Криворізький державний педагогічний університет, представила команду проєкту КДПУ, розповіла про міжнародну діяльність нашого закладу вищої освіти та поділилася результатами роботи кафедри практичної психології.

4_Burn.jpg

Під час роботи учасники проєкту зосередилися на робочих пакетах, спрямованих на професіоналізацію, покращення університетських психологічних служб та створення Центрів психологічної стійкості та добробуту.

5_Burn.jpg

Робочий пакет «Дисемінація», за який відповідає Криворізький державний педагогічний університет, представила кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Катерина Бондар. Ця презентація передбачала обговорення завдань, цілей, результатів і розробку комплексного плану розповсюдження для ефективного обміну результатами проєкту.

20240214_105156.jpg

Під час продуктивних обговорень стартової зустрічі проєкту Erasmus+ «BURN» представники установ-партнерів демонстрували взаємне зацікавлення у розвитку кризової психології та психологічних служб в університетах Європи. Наприкінці заходу учасникам було вручено сертифікати. Зустріч завершилася в теплій атмосфері, що засвідчило позитивний старт трансформаційного шляху проєкту «BURN» за активної участі Криворізького педагогічного.

#ErasmusPlus

#ErasmusUA