Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

ФІМ_запрошення_День_філолога_2024.jpg

ІІ Науково-практична конференція та творча лабораторія  «День філолога на факультеті іноземних мов» відбудеться 19 квітня 2024 року у Криворізькому державному педагогічному університеті в онлайн-форматі на платформі ZOOM.

Робота конференції планується за такими напрямами:

• Дослідницький, методичний напрям: результати досліджень учнів і студентів, методичні розробки вчителів з іноземних мов і зарубіжної літератури;
  • Творчі лабораторії (учні, студенти): декламування власних віршів, конкурс перекладів, есе та історії різних жанрів.

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, французька.

Для участі у науково-практичній конференції та творчій лабораторії необхідно до 5 квітня 2024 р. заповнити заявку і надіслати матеріали (тези, творча робота, методична розробка). Також буде проведено конкурс перекладів.

Після проведення конференції планується видання електронного збірника матеріалів. Усі учасники отримають іменні сертифікати та електронну копію матеріалів конференції. На вказані в заявці електронні адреси будуть розіслані покликання на конференцію.

З деталями можна ознайомитися в інформаційному листі конференції.