Шановні студенти віком  до 35 років з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що виховувалися в закладах інституційного догляду, а також студентів спеціальності «Соціальна робота» та суміжних (за наявності), з метою забезпечення  дітей  та  молоді  правом  на  свободу  вираження  поглядів,  а  також  їх залучення до процесу прийняття рішень Міністерством  соціальної  політики  України  було утворено Офіс дітей та молоді «ДІйМО» (далі – “ДІйМО”).

Основними напрямами діяльності «ДІйМО» є: адвокація та популяризація найкращих інтересів дитини; розвиток наставництва для дітей та молоді; формування спроможності дітей та молоді.

Принципами   діяльності   «ДІйМО»   є:   «рівний   рівному»;   почути   та   діяти; допомагати допомагаючи.

«ДІйМО»  прагне:  бути  голосом дітей та молоді для держави та суспільства, брати  участь у формуванні та реалізації дитячої та молодіжної політики, створити спільноту  навколо  інтересів  дітей  та  розвивати  культуру  наставництва  в  Україні, формувати спроможність дітей та молоді реалізовувати свої права та відстоювати їх, приймати рішення, самореалізовуватися.

Анкета на долучення до «ДІйМО»: https://forms.gle/JcV2YPVZoj38sot58

Більш детальну інформацію можна отримати з соціальних мереж «ДІйМО»:

Травень 2024