Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

22 березня 2024 року відбувся фінальний тур університетської олімпіади з філософії. Уперше за останні кілька років захід відбувся очно – у приміщенні шахового клубу, проте була передбачена можливість онлайн участі. Серед учасників – студенти другого курсу факультету географії туризму та історії, факультету української філології, факультету педагогічної освіти, психолого-педагогічного факультету і факультету іноземних мов.

Уперше фінальний тур олімпіади проводився у форматі постерного захисту. Цьогорічна тема – філософські проблеми штучного інтелекту – була розкрита у двох секціях: гносеологія штучного інтелекту й соціальна філософія штучного інтелекту. Учасники олімпіади виступали з промовою на захист аналізу проблем штучного інтелекту й пропонували варіант їх розв’язання, після чого відбувалася дискусія.

Відповідальний за проведення олімпіади к. філос. н., старший викладач Микола Миколайович Брюховецький наголосив на важливості обговорення філософських проблем штучного інтелекту в сучасному світі. Протягом трьох годин фіналісти обговорювали зв’язок емоцій та штучного інтелекту, рух сучасних луддистів і вплив технологій на майбутнє людства.

Дякуємо усім причетним до заходу за проявлений інтерес та активність!

Олімпіада2024

Фотозвіт про олімпіаду можна знайти за посиланням.

Травень 2024