Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

25 березня 2024 року в рамках районного проєкту профорієнтаційної роботи для здобувачів середніх закладів освіти - "Сто питань професіоналу",  на базі Криворізької гімназії № 16 відбулася зустріч 9-11 класів з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри образотворчого мистецтва художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету, членкинею Спілки Дизайнерів та Художників України, Іриною Олександрівною Красюк.
Зустріч відбулася в позитивно-емоційному форматі, здобувачі активно задавали питання художнику-педагогу про мистецтво, про ставлення до критики, як будувати професійну кар'єру, чи є улюблені митці, ставлення до війни, натхнення, про зміст творів, яку освіту потрібно отримати тощо, всі отримали фідбек від зустрічі.

Проф.робота Красюк 1

Проф.робота.Красюк 2