Факультет географії, туризму та історії
Географія. Туризм. Історія. Соціологія.

Згідно розпорядження Навчально-методичного відділу № 6 від 5 лютого 2024 р. на факультеті з 6 по 29 лютого проводилось опитування здобувачів вищої освіти спеціальності 054 Соціологія. Опитування проводилось в рамках моніторингу освітніх програм, яке стосується навчання на обраній освітній програмі.

Результати опитування розглядалися на засіданні вченої ради факультету географії, туризму та історії (протокол № 10 від 28 березня 2024 р.).

Гарант освітньої програми Олена Приходько, к.соц.н., ст. викладач кафедри соціології та масових комунікацій, представила результати опитування.

В опитуванні (складалася з 50 запитань) щодо якості підготовки студентів на ОП «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» взяли участь здобувачі освіти спеціальності 054 Соціологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

За результатами дослідження 100% здобувачів освіти задоволені рівнем отримуваних знань та вмінь (відповіді «Так» і «Переважно так»); 40% планують працювати за спеціальністю, ще 40% відповіли, що готові працювати за спеціальністю, якщо трапиться така нагода.

Студенти задоволені підходом до формування переліку і механізму вибору варіативних дисциплін; 80% задоволені рівнем організації та змістом практик та впевнені, що практики є корисними для формування їх професійних компетентностей (20% обрали варіант «важко відповісти»), хоча в побажаннях і зазначили недостатню кількість годин практики і бажання збільшити час для їх проходження.

Серед зауважень студенти зазначили недостатню кількість практичної підготовки, повторюваність деяких тем в курсах, що вивчаються.

Результати опитування будуть обговорені на засіданні робочої групи та взяті до уваги при оновленні ОП.

Травень 2024