Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

25 січня 2025 року на базі КЗДО (ЦПР) № 88 відбулась міська психологічна вітальня для педагогів закладів дошкільної освіти на тему «Подолання професійного та емоційного вигорання педагогів під час військового конфлікту в Україні».

25_січня_2024_рік_1.jpg

Вихователі-методисти ознайомились з поняттям професійного та емоційного вигорання, його симптомами, ділились власним досвідом виходу із стресових ситуацій. Учасники виробили стратегічний план психолого-педагогічної підтримки педагогічних працівників закладів дошкільної освіти під час військового конфлікту, визначали власні ресурси, створювали арт-витвори та отримали рекомендації для подальшої роботи з даної тематики для педагогічних колективів.

Дизайн_без_назви_2.jpg         Під час пленарної частини свої виступи презентували:

- Голубєва Ольга, консультант КЗ «ЦПРПП»КМР «Як ви? Особливості надання багаторівневої психологічної підтримки педагогів ЗДО»,

- Суятинова Катерина, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільного навчання КДПУ «Твоя квитанція за догляд за собою. Поради педагогам залишатися у ресурсі»,

- Шайнога Тетяна, керівник професійної спільноти, практичний психолог КЗДО КТ№70 КМР «Психологічні засади емоційного вигорання педагогів в умовах воєнного стану».

unnamed.jpg

Дякуємо Психологічній службі закладів дошкільної освіти м. Кривого Рогу та ЗДО № 88

за інформативний захід та можливість обмінятися досвідом.

Травень 2024