img6

Виробнича практика після закінчення ІІІ курсу є невіддільним компонентом професійної підготовки освітян у Криворізькому педагогічному. Попри виклики воєнного стану дитячі оздоровчі табори готові прийняти вихованців для змістовного та цікавого відпочинку.

img8

Днями до Криворізького педагогічного завітав директор закладу оздоровлення та відпочинку «Дитячий оздоровчий табір "Сонячний"» О. О. Крошка. Спільно з керівником педагогічної практики університету Л. С. Цоуфал він розповів студентам ІІІ року навчання факультету географії, туризму та історії, фізико-математичного та природничого факультетів, факультету мистецтв, факультетів іноземних мов та української філології про можливості проходження літньої виробничої практики, де здобувачі вищої освіти матимуть чудову нагоду поєднати роботу й навчання.

img12

«Сонячний» розташований у мальовничій місцині та має гарні умови для оздоровлення та відпочинку. Враховуючи безпекову ситуацію, на території закладу облаштовано спеціальне укриття. Наявність такого місця гарантує безпеку як вихованцям, так і дорослим.

Бажаємо здобувачам вищої освіти Криворізького педагогічного – майбутнім педагогам
цікаво й корисно провести літо!
Травень 2024