Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.
29 вересня у КДПУ було гамірно - з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва протягом всього дня відбувалась низка заходів: волонтерська акція «Тепло сердець», традиційний фестиваль городового козацтва та благодійний ярмарок. В усіх заходах студенти природничого прийняли активну участь.
Дух змагання був присутній на фестивалі городового козацтва: команди факльтетів, складені переважно з першокурсників, виконували різноманітні завдання та квести на локаціях, деїх "екзаменували" студенти старших курсів. Як завжди, це було азартно, весело і неповторно, а ще дуже добре згуртовувало колектив.
Проте не менш відчутний дух змагання супроводжував і благодійний ярмарок, адже кожен факультет мріяв не лише здобути славу найкращих кулінарів української народної кухні, але зібрати якомога більше коштів для наших захисників та захисниць.

У козацьких забавах команда приодничого факультету до призових місць не дострибнула, а от у справі ярмаркування їй рівних не було! Вітаємо студентів природничого факультету із визнанням їх кулінарного та торгівельного хистів, та з перемогою у цій номінації!
Травень 2024