img5

Криворізький педагогічний з перших днів повномасштабної війни і до сьогодні займає активну волонтерську позицію. Днями студенти рідної Альма-матер взяли участь у спортивному заході «Sport is life, Sport is love», який був проведений у межах благодійного марафону #ЄднаймосяЗарадиПеремогиКР2.0.

img10

Спортивна команда нашого університету взяла участь одразу в декількох змаганнях – легкоатлетичній естафеті «Патріотичний запал» та футбольному товариському матчі «Зберемо разом на пікап». За першість боролися представники всіх закладів вищої та професійної освіти нашого міста.

img11

«Брав участь у легкоатлетичних змаганнях. Я не спортсмен, але спорт поважаю. Не пропустив таку можливість долучитися. Я дуже радий, що наш університет активно долучається до життя міста. Це дуже цікаво, класно. Чим більше заходів, тим більше користі для наших ЗСУ. Волонтерство – це круто», – зазначає студент факультету географії, туризму та історії Олексій Акименко.

img17

Здобувачі всіх факультетів Криворізького педагогічного виявили бажання доєднатися до цього івенту, оскільки цей захід не тільки про здоров’я й розваги, а й про благородну мету. Підтримували азарт та бойових дух наших учасників їх наставники – викладачі кафедри фізичної культури з методикою викладання.

img24

Захід завершився символічно – донатами на збір для Збройних Сил України «7 районів – 7 пікапів»!

Травень 2024