18 квітня 2024 року учасники міжнародного освітнього проєкту Ukraine Global Faculty відвідали лекцію виконавчого директора Інституту стратегічного управління ризиками (м. Лондон, Великобританія) Девіда Рубенса «Creating The Next-Generation Risk Management Framework».

Спікер спеціалізується на управлінні надскладними системами, пов’язаними з управлінням містом і критичною національною інфраструктурою. У 2018 році він заснував Інститут управління стратегічними ризиками (ISRM) – провідну платформу для науковців, політиків та практиків у різних сферах, пов’язаних із безпекою, ризиками та управлінням кризами.

На пропонованій лекції було розглянуто актуальні проблеми критичної інфраструктури та комунікацій, окреслено можливості управління стратегічними ризиками та кризами, які відповідають викликам ХХІ століття, наведено приклади сталого розвитку сучасних мегаполісів.

Лекцію, яку було прочитано англійською мовою, можна було слухати в синхронному перекладі українською. Присутні могли поставити спікеру запитання в англомовному чаті онлайн-конференції. Сертифікат можна буде завантажити в особистому кабінеті користувача сайту Ukraine Global Faculty протягом трьох днів після трансляції. Запис лекції буде розміщено для зареєстрованих слухачів на четвертий день після онлайн-зустрічі.

Нові лекції та воркшопи від UGF буде анонсовано на сайті та Facebook-сторінці КДПУ; всі новини міжнародної освітньої платформи читайте на Telegram-каналі та Фейсбуці Ukraine Global Faculty.

Травень 2024