img6

З нагоди Дня філолога на факультеті іноземних мов у режимі онлайн відбулася ІІ Науково-практична конференція з творчою лабораторією. Другий рік поспіль цей захід об’єднує всіх, хто цікавиться іноземною філологією, літературознавством, перекладознавством та методикою викладання іноземних мов.

img12

Цей науково-профорієнтаційний захід було вперше проведено минулого року. Формат зустрічі вподобали як учасники, так і організатори, тому було ухвалено рішення про щорічне святкування Дня філолога на факультеті іноземних мов. Ідейною натхненницею та ініціатором заходу стала доктор філологічних наук, професор кафедри перекладу та слов'янської філології М. В. Варданян.

img13

До масштабного філологічного заходу долучилися понад 40 учасників – учні загальноосвітніх закладів, здобувачі вищої освіти, вчителі та науково-педагогічні працівники. До організаційного комітету було подано 19 тез, 1 есе, 24 переклади прози та поезії. Автори мали змогу самостійно обрати формат участі – заочну публікацію або публікацію з очним виступом. Модерувала зустріч кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри перекладу та слов'янської філології Н. О. Захарова.

img19

За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник матеріалів – дослідницькі роботи учнів та студентів, методичні розробки вчителів та творчої лабораторії. Всі учасники заходу отримають іменні сертифікати та електронні копії матеріалів конференції.

Травень 2024