Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

д.png

30.10.2023 року пройшла презентація програми Erasmus+ Грайфсвальдського університету (Німеччина) для студентів спеціальності 035.041 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська). Студенти отримали інформацію про: особливості програми, хто зі студентів може брати участь, які кроки необхідно пройти, хто є координаторами програми. Окрім того, студенти мали змогу послухати мотиваційні виступи від координаторів та поспілкуватись з тогорічними учасниками програми, а також задати запитання, які їх цікавили.

Відтак, ця програма розрахована на здобувачів освіти кафедри перекладу та слов’янської філології ступеня вищої освіти: бакалавр (1-4 курс), магістр (1 курс), аспірантура (1-3 курс), які володіють англійською мовою на рівні В2 та мають закордонний паспорт. Координаторами програми є:

1. Кудрявцева Наталя Сергіївна, д.філол.н., проф., професор кафедри перекладу та словʼянської філології.
  2. Варданян Марина Володимирівна, д.філол.н., доц., професор кафедри перекладу та словʼянської філології, декан факультету.
  3. Дудніков Микола Олексійович, к. філол.н., доц., завідувач кафедри перекладу та словʼянської філології.
  4. Кірєєва Маргарита Вікторівна, асистент кафедри перекладу та словʼянської філології (супровід документації).

Зацікавлені здобувачі повинні подати заявку на конкурсний відбір у КДПУ, пройти співбесіду (представлення та мотивація англійською). За умови успішного проходження співбесіди, студент робить наступні кроки до Erasmus+: оформити документи та обрати дисципліни в німецькому університеті, завершити навчання та підтвердити успішність у КДПУ.

Травень 2024