Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

1 курс 2023 МІ 23Початок навчального року для першокурсників – доволі напружений процес пристосування до нових умов навчання. Та ще й умовах воєнного стану. Щоб підвищити у першокурсників спеціальності 014.04 Середня освіта. Математика впевненість у власних силах, зменшити психічне перенапруження та рівень тривожності, краще пристосуватися до нових умов освітнього середовища, відбулася інформаційна зустріч в Zoom із завідувачем кафедри математики та методики її навчання КДПУ Д. Є. Бобилєвим та технічним секретарем приймальної комісії цієї спеціальності, доцентом кафедри Т. Г. Крамаренко.

Дмитро Євгенович детально розповів про правила навчання, про те, які навчальні дисципліни будуть опановувати першокурсники, про систему оцінювання, пояснив, як користуватися навчальним планом. Сподіваємося, що подібні інформаційні зустрічі допоможуть першокурсникам краще адаптуватися до нових реалій, психологічно комфортно освоїтися в новому колективі, завоювати довіру викладачів та одногрупників. Адже від того, наскільки швидко організаційно та діяльнісно студенти адаптуються до навчання в університеті, залежать їхні подальші успіхи.

Першокурсників цікавили питання, пов’язані з отриманням стипендії, поселенням у гуртожиток, участю в роботі студентської ради факультету тощо.

Вітаємо студентів-фізматівців з початком нового навчального року! Бажаємо у майбутньому стати висококваліфікованими учителями математики, інформатики чи фізики, справжніми сіячами доброго та вічного.

Травень 2024