Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

З 02 лютого до 15 березня студенти 4-го курсу проходять виробничу практику у закладах середньої освіти Кривого Рогу та Криворізького району. Метою виробничої педагогічної практики у школі є оволодіння формами, методами, засобами, новітніми технологіями здійснення навчально-виховного процесу в навчальних закладах різних типів; формування у студентів умінь застосовувати теоретичні знання у практичній діяльності, усвідомлення професійної значущості цих знань; виховання потреби постійного удосконалення професійних знань, умінь навичок та педагогічної майстерності; розвиток творчої ініціативи, реалізація особистісного творчого потенціалу кожного студента; розвиток дослідницьких умінь у професійній діяльності майбутнього вчителя.

02 лютого відбулася настановча конференція у ході  якої студенти більше дізналися про зміст завдань, які мають бути виконані під час практики. Зі студентами спілкувалися керівник практики від кафедри математики та методики її навчання С.Г. Шиперко, доцент Т.Г.Крамаренко, доцент кафедри інформатики та прикладної математики О.Ю.Тарасова, старший викладач І.С.Закарлюка, доцент кафедри загальної та вікової психології  О.О.Халік, доцент кафедри педагогіки С.М.Щербина

Звітні матеріали з практики планується завантажити на електронний навчальний курс на платформі MOODLE.

Детальніше про перебіг практики у матеріалах на слайдах презентації.

Травень 2024