Факультет української філології
Українська мова і література

12 березня 2024 року завершилася друга сесія Зимової школи Варшавського університету. Здобувачі вищої освіти факультету української філології успішно закінчили своє навчання та отримали сертифікати.

Нагадаємо. що цього року Зимова школа складалася з двох сесій: перша з 27 листопада до 10 грудня 2023 року та друга – з 28 лютого по 12 березня 2024 р. Здобувачі вищої освіти мали можливість прослухати низку цікавих лекцій викладачів Варшавського університету, а також взяти участь у круглих столах, виконати різного виду завдання, котрі були сфокусовані навколо теми «Культура повсякдення українців».

2_5445394317961086774-1.jpg

Наші здобувачі вищої освіти поділилися своїми враженнями від Зимової школи з куратором проєкту – доктором філологічних наук, професором кафедри української та зарубіжної літератур Світланою Ковпік.

Олена Ляшенко відзначила, що теми лекцій були цікаві, інформативні. Особливо запам’ятався круглий стіл на тему: «Російсько-українська війна у дзеркалах літератури, культури та науки».

Яна Левечко акцентувала увагу на підготовці підкастів на тему: «Культура щоденного життя українців», до яких виявили неабиякий інтерес польські партнери.

1711582790615_1.jpg

Отже, Зимова школа Варшавського університету сприяє реалізації права на академічну мобільність здобувачів вищої освіти факультету української філології.