Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

06.05.2021 р. на засіданні кафедри англійської філології обговорено необхідність внесення змін у зміст освітньо-професійної програми «Англійська мова, зарубіжна література» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта, предметною спеціальністю 014.02  Мова і література (англійська).

Виступили представники кафедри англійської філології, студентства та стейкхолдери.

Зоренко І. С., к. пед. н, доцент, завідувачка кафедри англійської філології, запропонувала розширити та уточнити спеціальні компетентності щодо розвитку професійних якостей здобувача освіти та здатності  організації освітнього процесу з англійської мови та зарубіжної літератури. Запропонувала розширити діапазон спеціальних компетентностей та додати здатність використовувати сучасні підходи до аналізу тексту і дискурсу, новітні лінгвістичні теорії та їх інтерпретації.

Шуміліна І. П., викладачка кафедри англійської філології, підтримала думку студентства щодо необхідності поглиблення знань з граматики, фонетики, аудіювання через розширення дисциплін на вибір.

Агапоненко М. О., голова циклової комісії іноземної філології ВСП «Автотранспортний фаховий коледж Криворізького національного університету» запропонувала розширити варіативну складову ОПП задля формування гнучких навичок.

Ухвалено: врахувати пропозиції та зауваження щодо оновлення змісту та структурування освітньо-професійної програми «Англійська мова, зарубіжна література» підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (галузь знань 01 Освіта/Педагогіка. Спеціальність 014 Середня освіта. Предметна спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)).

Травень 2024