Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

94883335 621939938670815 1187876740190437376 n

28 квітня 2020 року за допомогою платформи ZOOM відбулося розширене засідання методичної ради бібліотеки, в якому взяли участь усі працівники структурного підрозділу КДПУ.

На розширеному засіданні методичної ради обговорювали два питання:

1. Виконання планів відділів за І квартал 2020 року.

2. Затвердження плану роботи бібліотеки на травень 2020 року.

Завідувачі відділів ознайомили присутніх із видами робіт, які були виконані у І кварталі 2020 року. Особливу увагу було приділено дистанційній діяльності, а саме наданню віртуальних довідок, присвоєнню індексів УДК, складанню бібліографічних списків і покажчиків, організації віртуальних виставок, буктрейлерів, консультуванню викладачів онлайн тощо. Було також наголошено, що працівники виконують вдома й інші види роботи: формують і перевіряють акти на списання літератури, розставляють за інвентарними номерами книжкові формуляри тощо. Крім цього, фахівці бібліотеки дистанційно працюють у прес-центрі й видавничому центрі КДПУ.

Працівники, які мають перепустки, працюють у бібліотеці за затвердженим графіком і виконують покладені на них завдання.

Учасники розширеного засідання узгодили й затвердили план роботи на травень 2020 року, до якого були внесені корективи, пов’язані з карантинними обмеженнями.