Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

ecolife 2

26 листопада 2020 року до бібліотеки Криворізького педагогічного завітав знаний громадський діяч – депутат Металургійної районної в місті ради Сергій Валерійович Шитіков. Пан Сергій є членом ГС «Пермакультура в Україні» та ГО «Global Ecovillage Network» й нині мешкає в м. Києві.

ecolife 1

У читальній залі головного корпусу з гостем зустрілися не тільки працівники бібліотеки – до розмови приєдналися й декан природничого факультету, канд. біол. наук, доцент кафедри ботаніки та екології Е. О. Євтушенко, і канд. біол. наук, ст. викладач кафедри біології та екології І. О. Комарова.

ecolife 3

Говорили про важливі для сучасного урбанізованого суспільства цінності: екологічний спосіб життя й гармонію з довкіллям, усвідомлення єдності людини з природою та здорове харчування. Пан Сергій розповів присутнім про пермакультуру – спосіб проєктування сталих систем і систему ведення сільського господарства, що працює в гармонії з природними процесами з мінімальними витратами праці й без шкоди для довкілля.

ecolife 4

Не обійшлося й без подарунків для університетської бібліотеки: С. В. Шитіков подарував книгозбірні видання, присвячені пермакультурі й пермакультурному дизайну, а також посібник із вирощування їстівних дерев від організації «Рослини для майбутнього». Присутніх зацікавила тема зустрічі: вони охоче долучилися до розмови й отримали відповіді на всі свої запитання.

Дякуємо Сергію Валерійовичу за цікавий досвід і цінні подарунки!