Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

25 січня 2024 року фахівці бібліотеки – Олена Дікунова – завідувач відділу комплектування та науково-бібліографічної інформації та Олена Поліщук – провідний бібліограф взяли участь у ХІІ Краєзнавчих читаннях імені Тетяни Воронової, що відбулися в Бібліотеці № 10 м. Кривий Ріг.

Тема доповіді «Біобібліографія учених у системі науково-бібліографічних ресурсів (на прикладі бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету»).

Особливу увагу акцентовано на створенні біобібліографічних покажчиків з метою популяризації наукових досліджень провідних учених КДПУ.

Біобібліографічні покажчики, присвячені життєдіяльності викладачів-науковців, є необхідною умовою й складовою розвитку досліджень з історії університетської науки.

Представлено біобібліографічні покажчики серій «Пам’яті професорів Криворізького педагогічного», «Вчені-ювіляри Криворізького педагогічного», «Знакові постаті Криворізького педагогічного».

Як приклад біобібліографічного покажчика серії «Вчені-ювіляри Криворізького педагогічного» О. Дікунова та О. Поліщук презентували покажчик «Георгій Григорович Бень: з любов’ю до людей і до рідної землі (До 100-річного ювілею вченого в галузі сільськогосподарської науки, доцента, викладача Криворізького педагогічного інституту (1956–1994))», який відсвяткував славетний ювілей саме 25 січня.